Skip to main content

Piękne piersi - proste triki dla każdej kobiety

Dodaj komentarz
Kobiety, które dbają o swoje ciało, mają wiele atutów, które przykuwają uwagę. Oczywiście wiele zależy od figury, od wagi i kondycji fizycznej. Można jednak stwierdzić, że największym kobiecym atutem są piersi. Niestety nie każda kobieta posiada takie piersi, jakie by chciała. Nie zawsze odpowiada im ich rozmiar, wielkość i jędrność. Na wielkość, kształt i wygląd piersi wpływ ma wiele czynników, w tym DNA, waga ciała, poród, wiek itp. Jednak każda kobieta chce mieć ładne piersi, z których może być dumna. Na szczęście jest kilka sposobów na poprawę ich wyglądu, bez radykalnych posunięć.

Zabieg powiększania piersi w gabinecie medycyny estetycznej Derm Estetyka w Gdyni

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Aby poprawić wygląd biustu, przede wszystkim trzeba go powiększyć. Małe piersi nie wyglądają korzystnie, za to duże piersi są bardzo efektowne i wspomagają nie jedną stylizację. Jednym ze sprawdzonych i skutecznych sposobów na powiększenie piersi jest powiększanie biustu implantami, które obecnie jest jedną z najpopularniejszych metod poprawy wyglądu biustu. Warto korzystać z profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej takich jak Derm Estetyka w Gdyni, który od lat świadczy tego typu usługi. Niektóre kobiety myślą, że tylko operacyjnie można powiększyć piersi. Nic bardziej mylnego, jest też kilka innych rozwiązań na powiększenie piersi bez skalpela. Przede wszystkim można się udać do gabinetu kosmetycznego, na bezinwazyjne powiększenie piersi przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Taki zabieg polega na masażu piersi specjalnym urządzeniem, które poprawia jędrność piersi, nadaje im lepszy kształt i pięknie modeluje biust. Dzięki temu unosi się on bardziej do góry i i sprawia wrażenie o wiele większego.

Maści, kremy, olejki

Kolejną propozycją są różnego rodzaju kosmetyki, przeznaczone do powiększania biustu. Są to wszelkiego rodzaju olejki, balsamy, kremy i maści, które trzeba systematycznie wmasowywać w piersi, najlepiej dwa razy dziennie. Dzięki temu staną się one bardziej sprężyste, idealnie okrągłe i większe. Takie kosmetyki można kupić w każdej drogerii, zarówno stacjonarnej, jak i internetowej. Wielu producentów oferuje takie kosmetyki. Są też kosmetyki z wyższej półki, które można kupić w aptekach. Są to specjalistyczne kosmetyki, które dzięki specjalnym składnikom optycznie powiększają biust.

Kobieta przed wizytą w Klinice medycyny Estetycznej Derm-Estetyka w Gdyn

Specjalna bielizna - bezoperacyjne metody powiększania biustu

Jest jeszcze inna metoda na powiększanie piersi bez skalpela. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalną bieliznę modelującą biust. Są to wszelkiego rodzaju gorsety i biustonosze push up. To specjalna bielizna, która w miseczkach ma specjalne wypełnienie, dzięki któremu biust unosi się do góry i wygląda doprawdy imponującą. Taką bieliznę stosuje się do wszelkiego rodzaju stylizacji z odkrytym dekoltem, ale nie tylko. Bielizna modelująca nie tylko zbiera i unosi biust, ale także nadaje mu idealny kształt. Dzięki temu piersi wyglądają na bardzo okazałe, są okrągłe i mają perfekcyjny kształt. Jak więc widać, wcale nie trzeba powiększać sobie biustu skalpelem, wystarczy zastosować się do kilku porad, by optycznie i wizualnie powiększyć piersi. Te metody są całkowicie bezinwazyjne, nie są też kosztowne ani bolesne.
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.