Najlepsze zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Nie jest tajemnicą, że wygląd ma bardzo duży wpływ na samopoczucie. Praktycznie każda kobieta ciągle szuka metody na promienną i piękną skórę twarzy. Nie chcemy widzieć na niej zmarszczek i przebarwień. Pragniemy zawsze czuć się młodo i wzbudzać podziw u innych ludzi. Decyzja, jakie zabiegi mogą pomóc, które z nich są odpowiedzią na nasze potrzeby - nie jest prosta. Salony kosmetyczne proponują wiele zabiegów upiększających, ale wykonanie których z nich da nam poczucie satysfakcji z efektów i dobrze wydanych pieniędzy?

Salon urody Cleo

Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej jest popularny od kilku lat. Mezoterapia igłowa dostępna jest w Salonie Urody Cleo: salonurody-cleo.pl, wraz z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi, takimi jak np. endermologia. Zalety mezoterapii zauważają nie tylko kobiety, ale też panowie. Nie ma wątpliwości, że jest to doskonała metoda na uzyskanie poprawy stanu skóry. W czasie zabiegu w głąb skóry wprowadza się witaminy, substancje odżywcze, mikroelementy oraz aminokwasy. To powoduje, że skóra staje się głęboko odżywiona, zrewitalizowana. Mezoterapia igłowa polecana jest ludziom, którzy chcą się odmłodzić albo widzą i siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Do uzyskanie najlepszych efektów trzeba wykonać kilka serii zabiegów, a łączny czas kuracji nie może przekroczyć 3-4 miesięcy.

Mikronakłuwanie przy pomocy urządzenia Dermapen

Chcesz cieszyć się elastyczną skorą bez ani jednej zmarszczki? Dermapen pomoże Ci zrealizować to marzenie! W trakcie tego zabiegu następuje automatyczne mikronakłuwanie przy użyciu pulsujących igieł. Pierwsze rezultaty zauważysz już po pierwszej wizycie u kosmetologa. Używanie Dermapenu jest bezbolesne, a czas trwania jednej sesji jest krótki. W trakcie pracy urządzenia, specjalista bez problemu może kontrolować głębokość nakłuć, a stosowanie wymiennych igieł jest gwarancją bezpieczeństwa i sterylności. Na jakie rezultaty mikronakłuwania masz prawo liczyć? Cera powinna być bardziej odżywiona, bardziej elastyczna, a zmarszczki wygładzone. Ponadto poprawi się krążenie i zredukujesz różnego rodzaju blizny (np. po trądziku, po poparzeniu albo pooperacyjne). 

Jeśli nadal masz wątpliwości, jaki zabieg wybrać, możesz umówić się na darmową konsultację z kosmetologiem. W trakcie tej wizyty poznasz odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące wybranej przez Ciebie metody poprawy kondycji skóry.