Skip to main content

Najlepsze zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Dodaj komentarz

Nie jest tajemnicą, że wygląd ma bardzo duży wpływ na samopoczucie. Praktycznie każda kobieta ciągle szuka metody na promienną i piękną skórę twarzy. Nie chcemy widzieć na niej zmarszczek i przebarwień. Pragniemy zawsze czuć się młodo i wzbudzać podziw u innych ludzi. Decyzja, jakie zabiegi mogą pomóc, które z nich są odpowiedzią na nasze potrzeby - nie jest prosta. Salony kosmetyczne proponują wiele zabiegów upiększających, ale wykonanie których z nich da nam poczucie satysfakcji z efektów i dobrze wydanych pieniędzy?

Salon urody Cleo

Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej jest popularny od kilku lat. Mezoterapia igłowa dostępna jest w Salonie Urody Cleo: salonurody-cleo.pl, wraz z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi, takimi jak np. endermologia. Zalety mezoterapii zauważają nie tylko kobiety, ale też panowie. Nie ma wątpliwości, że jest to doskonała metoda na uzyskanie poprawy stanu skóry. W czasie zabiegu w głąb skóry wprowadza się witaminy, substancje odżywcze, mikroelementy oraz aminokwasy. To powoduje, że skóra staje się głęboko odżywiona, zrewitalizowana. Mezoterapia igłowa polecana jest ludziom, którzy chcą się odmłodzić albo widzą i siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Do uzyskanie najlepszych efektów trzeba wykonać kilka serii zabiegów, a łączny czas kuracji nie może przekroczyć 3-4 miesięcy.

Mikronakłuwanie przy pomocy urządzenia Dermapen

Chcesz cieszyć się elastyczną skorą bez ani jednej zmarszczki? Dermapen pomoże Ci zrealizować to marzenie! W trakcie tego zabiegu następuje automatyczne mikronakłuwanie przy użyciu pulsujących igieł. Pierwsze rezultaty zauważysz już po pierwszej wizycie u kosmetologa. Używanie Dermapenu jest bezbolesne, a czas trwania jednej sesji jest krótki. W trakcie pracy urządzenia, specjalista bez problemu może kontrolować głębokość nakłuć, a stosowanie wymiennych igieł jest gwarancją bezpieczeństwa i sterylności. Na jakie rezultaty mikronakłuwania masz prawo liczyć? Cera powinna być bardziej odżywiona, bardziej elastyczna, a zmarszczki wygładzone. Ponadto poprawi się krążenie i zredukujesz różnego rodzaju blizny (np. po trądziku, po poparzeniu albo pooperacyjne). 

Jeśli nadal masz wątpliwości, jaki zabieg wybrać, możesz umówić się na darmową konsultację z kosmetologiem. W trakcie tej wizyty poznasz odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące wybranej przez Ciebie metody poprawy kondycji skóry.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.