Skip to main content

Jakie obrączki ślubne wybrać?

Dodaj komentarz

Obrączki to biżuteria, która prawdopodobnie pozostanie z nami na zawsze. Symbolizuje trwałość relacji, wzajemną miłość oraz wierność. Dlatego też decydując się na obrączki, warto zadbać nie tylko o aspekt wizualny, czy tradycyjny, ale i o funkcjonalny. W końcu obrączki będziemy nosić cały czas, bez względu na wykonywane czynności. Podjęcie takiej decyzji wymaga od nas szczególnej uwagi, a więc nie powinniśmy odkładać zakupu obrączek na ostatnią chwilę. Odpowiedni wybór kruszcu, rozmiaru, profilowania - podjęcie tych decyzji wymaga czasu i cierpliwości. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj więcej

Jak szybko zapuścić włosy?

Dodaj komentarz

Tempo wzrostu włosa jest całkowicie indywidualne i zależy od wielu czynników. Każda z nas marzy o długich i gęstych włosach, a czasami proces ich zapuszczania jest żmudny i czasochłonny. Warto więc stosować się do sposobów na zapuszczanie włosów, które znacznie mogą przyspieszyć ich porost i dodatkowo poprawić ich kondycję. W poniższym artykule przedstawiliśmy najskuteczniejsze z nich. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Liposukcja bez skalpela, czyli o zabiegu Body Jet

Dodaj komentarz

Praktycznie każdy z nas marzy o tym, aby mieć idealną sylwetkę. Niestety czasem zwyczajny trening oraz dieta są niewystarczające, aby pozbyć się zbędnego tłuszczu z niektórych miejsc. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która dzięki nowatorskim technikom, pozwala skuteczne modelować sylwetkę człowieka. Szczególnie warto, jest zainteresować się zabiegiem Body Jet, który umożliwia przeprowadzenie liposukcji bez użycia skalpela. W tym artykule nieco więcej postaramy się opowiedzieć właśnie o zabiegu, jakim jest liposukcja Body Jet.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny - Co to jest i u kogo się sprawdzi?

Dodaj komentarz

W dzisiejszych czasach wygląd ma spore znaczenie. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne mogą pomóc w tym celu, bowiem istnieje szereg zabiegów, które ułatwiają codzienną pielęgnację, nie wymagając przy tym zbędnego nadmiaru poświęconego czasu. Jednym, z takich zabiegów jest makijaż permanentny, który pozwala wyglądać zjawiskowo, a dodatkowo ogranicza sporo czasu. 

Czytaj więcej

Poznaj sprawdzone zabiegi na twarz, które diametralnie odmienią Twój wygląd!

Dodaj komentarz

Każdemu z nas zależy na tym, aby jego twarz wyglądała dobrze. Często na naszą samoocenę negatywnie wpływają odstające uszy lub opadające powieki. Na szczęście istnieje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, które mogą poprawić wygląd naszej twarzy, tak abyśmy się czuli dobrze. Takie zabiegi często wpływają dobrze również na psychikę, ponieważ zaczynamy się sobie podobać. W tym artykule przedstawimy krótko zabiegi na twarz, które mogą w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na nasz wygląd.

Czytaj więcej