Jak szybko zapuścić włosy?

koloryzacja włosów Sosnowiec
Dodaj komentarz

Tempo wzrostu włosa jest całkowicie indywidualne i zależy od wielu czynników. Każda z nas marzy o długich i gęstych włosach, a czasami proces ich zapuszczania jest żmudny i czasochłonny. Warto więc stosować się do sposobów na zapuszczanie włosów, które znacznie mogą przyspieszyć ich porost i dodatkowo poprawić ich kondycję. W poniższym artykule przedstawiliśmy najskuteczniejsze z nich. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Liposukcja bez skalpela, czyli o zabiegu Body Jet

Liposukcja Body Jet w Genesis Clinic
Dodaj komentarz

Praktycznie każdy z nas marzy o tym, aby mieć idealną sylwetkę. Niestety czasem zwyczajny trening oraz dieta są niewystarczające, aby pozbyć się zbędnego tłuszczu z niektórych miejsc. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która dzięki nowatorskim technikom, pozwala skuteczne modelować sylwetkę człowieka. Szczególnie warto, jest zainteresować się zabiegiem Body Jet, który umożliwia przeprowadzenie liposukcji bez użycia skalpela. W tym artykule nieco więcej postaramy się opowiedzieć właśnie o zabiegu, jakim jest liposukcja Body Jet.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny - Co to jest i u kogo się sprawdzi?

makijaż permanentny warszawa śródmieście
Dodaj komentarz

W dzisiejszych czasach wygląd ma spore znaczenie. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne mogą pomóc w tym celu, bowiem istnieje szereg zabiegów, które ułatwiają codzienną pielęgnację, nie wymagając przy tym zbędnego nadmiaru poświęconego czasu. Jednym, z takich zabiegów jest makijaż permanentny, który pozwala wyglądać zjawiskowo, a dodatkowo ogranicza sporo czasu. 

Czytaj więcej

Poznaj sprawdzone zabiegi na twarz, które diametralnie odmienią Twój wygląd!

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Derm Estetyka
Dodaj komentarz

Każdemu z nas zależy na tym, aby jego twarz wyglądała dobrze. Często na naszą samoocenę negatywnie wpływają odstające uszy lub opadające powieki. Na szczęście istnieje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, które mogą poprawić wygląd naszej twarzy, tak abyśmy się czuli dobrze. Takie zabiegi często wpływają dobrze również na psychikę, ponieważ zaczynamy się sobie podobać. W tym artykule przedstawimy krótko zabiegi na twarz, które mogą w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na nasz wygląd.

Czytaj więcej

Dla kogo przeznaczone są zabiegi z użyciem botoksu?

Usuwanie zmarszczek botoksem - Derm Estetyka Gdynia
Dodaj komentarz

Botoks zyskuje coraz większą popularność, stając się jednym z najczęstszych rozwiązań w medycynie estetycznej. Jego wyjątkowe działanie sprawia, że skóra jest odmłodzona i zyskuje zdrowy wygląd. Nic dziwnego, że bywa on określany mianem „eliksiru młodości”. Czym jest botoks i kto może poddać się innowacyjnemu zabiegowi?

Czytaj więcej