Skip to main content

Moda na trychologa - sprawdzone sposoby na piękne włosy

Dodaj komentarz

Zdrowe i zadbane włosy to jeden z głównych składników aktrakcyjnego wyglądu oraz wskaźnik zdrowia człowieka, dlatego zarówno kobiety, jak i mężczyźni starają się jak najdłużej zachować bogactwo i piękno swoich włosów. Jednak ze względu na wiele niekorzystnych czynników włosy tracą swój zdrowy wygląd, blask, urok i często zaczyna się proces łysienia. Technologia, jak wiemy, nie stoi w miejscu, i nie tak dawno pojawiło się dużo zabiegów, które rozwiązują szereg problemów z włosami i znalazły swoje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny.

O mezoterapii

Jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych metodą leczenia włosów jest mezoterapia oraz stosowanie aktywnych ampułek. Mezoterapia głowy, którą ma swojej ofercie nasza klinika włosa, to iniekcyjna metoda leczenia włosów, w której najczęściej stosuje się mikroelementy oraz witaminy, które są dostarczane bezpośrednio do mieszka włosowego, dzięki czemu przywracane są procesy metaboliczne w skórze głowy, mikrokrążenie krwi, a w wyniku poprawia się odżywianie mieszka włosowego. Zabieg mezoterapii głowy przeprowadza się raz w tygodniu, w serii co najmniej 10 zabiegów. Zwykle już po trzech zabiegach poprawia się stan skóry głowy i zmniejsza się wypadanie włosów.

Obecnie dobrze sprawdzają się zabiegi regeneracji łodygi włosa, mające na celu poprawę ich struktury. Już po dwóch miesiącach stosowania takich ampułek wypadanie włosów znacznie spowalnia, a ich gęstość wzrasta, ponieważ połączenie składników zapobiega uszkodzeniom mieszka włosowego oraz stymuluje wzrost mocnych i zdrowych włosów. Zabieg regeneracji łodygi włosa pozwala skutecznie przywrócić gęstość włosów, przywrócić im elastyczność, gładkość i połysk.

O regeneracji łodygi włosa przeczytasz pod wskazanym adresem: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/trychologia/regeneracja-lodygi-wlosa/, gdzie opisano korzyści wynikające z omawianego zabiegu i przedstawiono jego efekty. 

LaserBand terapia laserowa

Specjaliści medycyny estetycznej na całym świecie, w tym trycholodzy kliniki Genesis, z powodzeniem wykorzystują profesjonalny system LLLT – Low Level Therapy, wspomagający leczenie łysienia, poprzez zwiększenie gęstości i grubości oraz odżywienia włosów. Unikalne opatentowane technologie laserowe gwarantują najwyższy poziom niezawodności, skuteczności i co najważniejsze bezpieczeństwa zabiegów pielęgnacyjnych włosów. LaserBand terapia laserowa polega na laserowej stymulacji skóry głowy w celu odbudowy naczyń, które odżywiają mieszki włosowe i stwarzają najbardziej komfortowe warunki do wzrostu nowych, gęstych, zdrowych i pełnych blasku włosów.

Zabieg polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Działanie lasera na skórę głowy przebiega bez uszkadzania powierzchni skóry i włosów. Już po jednym zabiegu terapii laserowej poprawia się mikrokrążenie i procesy metaboliczne w skórze głowy, a w wyniku aktywuje się faza wzrostu włosa. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia ani chłodzenia i co najważniejsze nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Aby przywrócić piękno włosom, należy działać na nie jednocześnie od zewnątrz i od wewnątrz. Metody salonowe mogą pomóc przywrócić połysk, jedwabistość i grubość, ale te zabiegi działają tylko na zewnętrzną część włosów i powinne być wykonywane regularnie.

Leczenie włosów w Genesis prowadzone jest przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów - trychologów, kosmetologów, dermatologów, przy użyciu ultraprecyzyjnego nowoczesnego sprzętu oraz najnowszych metod diagnostycznych.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.