Skip to main content

Medycyna naturalna - zabiegi i ich właściwości

Dodaj komentarz

Oddech życia jest niewątpliwie jedną z najnowocześniejszych form medycyny, przeznaczonych nie tylko dla fizjoterapeutów. Ta metoda leczenia przyciąga wzrok również pielęgniarek, psychologów, położnych i osób z wielu innych dziedzin medycyny.

Szkoła terapii krzyżowo-czaszkowej Natural Flow

Terapia czaszkowo-krzyżowa - czym jest?

Medycyna niekonwencjonalna niewątpliwie gna do przodu z coraz większym zapleczem wiedzy i doświadczenia. W oparciu o prace Williama G. Sutherlanda powstała niesamowita terapia krzyżowo-czaszkowa, której ofertę kursu można znaleźć na stronie https://natural-flow.pl/akademia/ - terapia ta poprzez dotyk w intensywny sposób wpływa na samopoczucie pacjenta. Brak inwazyjności jest na pewno wielkim plusem lecz nie jedynym. Daje możliwość walki z wieloma traumami, bólem w miejscach określonych, a po terapii najprawdopodobniejsze jest wyjście z gabinetu ze śmiechem lub płaczem. Terapia krzyżowo-czaszkowa świetnie radzi sobie z bólami, obrzękami oraz schorzeniami, a także pomaga z problemami układu nerwowego.

Zmieć swoje życie dzięki zabiegowi medycyny naturalnej

Mechanizm nazwany oddechem życia jest drogą, która może podążać wiele osób, a łzy po zakończeniu terapii są całkowicie uzasadnione. Poczucie ulgi i szczęście jakie towarzyszy osobie po przebyciu tej drogi jest bezcenne, lecz pierwszym krokiem jest chęć walki o samego siebie, o swoje zdrowie i harmonie. Jednak ta forma terapii nie jest tylko dla tych którzy jej potrzebują dla siebie ale też dla osób chcących przywrócić harmonie, pomóc w odnalezieniu szczęścia i spokoju u innych. Maja Lesińska prowadząca Natural Flow, jak sama pisze cyt. ,,Przeszłam długą drogę, by trafić DO SIEBIE, dziś towarzyszę na tej drodze innym'' daje możliwość dawania czegoś od siebie dla innych, ale też proponuje odnalezienie własnego JA. Żyjąc w XXI wieku zapominamy o nas samych na rzecz zadowolenia innym lub ulegania otaczającej nas presji otoczenia. Tak nie musi być.

Kobieta po kursie terapii czaszkowo-krzyżowej

Zapisz się na kurs z Natural Flow

W miejscu jakim jest Natural Flow, każdy dostaje możliwość wejścia na nową drogę. Ścieżkę dzięki, której znajduję się bliżej natury poznając samego siebie jak i otoczenie. Terapia krzyżowo-czaszkowa to innowacja, która pozwoli zwolnić i zadbać o swoje piękne JA. Medycyna niekonwencjonalna jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób nie do końca będących w zgodzie z medycyną konwencjonalną. Mimo jej rozwoju i wielu przysług jakie skierowała na świat jest mimo wszystko dziełem człowieka lecz stworzono ją w zgodzie z naturą. By być jej bliżej i pomagać innym nie chemicznie wyprodukowanym tabletkom ale dotykowi takiemu jak w TCK, który jest minimalny i nie inwazyjny. Nie ma igły, która wystraszy dziecko ani tabunu ludzi w białych kitlach niczym cieni. Są spokojni ludzie pełni harmonii, minimalny kontakt jakim jest wykonywana terapia ma zaledwie 5 gramów! Osoby, która powielą tą technikę na pewno są potrzebne. Szkolenie daję wiele możliwości ale przede wszystkim po poszerzeniu swoich kwalifikacji jesteś w stanie pomagać, ze świadomością, że łzy po terapii są jedynie oznaką ulgi i przywróconej harmonii, a nie smutku czy strachu.

Żyjąc w czasach takich jak te należy zwolnić i choć spróbować bycia bliżej natury, bliżej korzeni z jakich się wywodzimy.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.