Skip to main content

Stulejka u dorosłych — Objawy i leczenie stulejki

Dodaj komentarz

Stulejka u dorosłych, czyli utrudnienie odsłonięcia żołędzi penisa z powodu zwężenia napletka, może być niebywale problematycznym schorzeniem, które wpływa na dobre samopoczucie i jakość życia mężczyzny. Objawy stulejki u dorosłych są różnorodne, aczkolwiek niestety mogą być na tyle poważne, że obligatoryjna stanie się operacja stulejki.

Czytaj więcej

Wybór dobrego stomatologa dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Dodaj komentarz

Planujesz wybrać się z dzieckiem na pierwszą wizytę do dentysty w Nowym Sączu? Nie chcesz, aby wizyta w gabinecie stomatologicznym kojarzyła się dziecku jedynie z bólem i strachem? Pracuj nad pozytywnym nastawieniem pociechy, mówiąc, że warto dbać o zęby, aby jak najdłużej cieszyć się białym i zdrowym uśmiechem. Aby wizyta u dentysty była udana, wybierz lekarza, którym ma odpowiednie podejście do małych pacjentów. Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, szukając dobrego stomatologa dziecięcego? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Czytaj więcej

Wskazania do wizyty u lekarza flebologa

Dodaj komentarz

Bardzo dużo osób w dzisiejszych czasach prowadzi siedzący tryb życia, który łączony jest również często z niewłaściwą dietą i paleniem papierosów. Te wszystkie czynniki negatywnie wpływają na działanie układu krwionośnego u człowieka, co może skutkować tym, że pojawiać się będą żylaki, zakrzepy oraz choroby układu krążenia. Leczeniem tych problemów zdrowotnych zajmuje się właśnie lekarz flebolog, który specjalizuje się w problemach związanych z układem krążenia. W tym artykule przybliżymy nieco jakie mogą być wskazania, aby udać się na wizytę do flebologa.

Czytaj więcej