Skip to main content

Zwycięzców zmagań sportowych warto uhonorować trofeum

Dodaj komentarz
W czasach, gdy większość młodzieży spędza czas przed ekranami komputera, telewizora bądź smartfona, ważne jest to, by zainteresować je sportem. Sport nie tylko ma doskonały i zbawienny wpływ na kondycję oraz stan zdrowia młodych ludzi, ale także rozwija w nich umiejętności współpracy i odpowiedzialności za grupę. Nie należy jednak ukrywać tego, że sport to także rywalizacja i dla wielu osób właśnie rywalizacja jest tym co zachęca je do działania. Taki przykładowy mecz w piłkę nożną może być wspaniałą zabawą, ale dopiero poczucie wygranej nad lokalnym rywalem nadaje tej zabawie dodatkowego kolorytu.

Nagody ARTsKAM

Nagroda dla sportowców

Dlatego też w sporcie, a przede wszystkim w zmaganiach sportowych młodych ludzi tak ważne jest to, by odpowiednio honorować zarówno zwycięzców, jak i przegranych. Świetnie sprawdzają się tu rozmaite puchary statuetki i medale. Jest to nie tylko doskonała pamiątka sportowych zmagań, którą można sobie postawić na półce, powiesić na ścianie, albo też umieścić w gablocie, ale i zdobycie takiego trofeum jest przede wszystkim powodem do dumy i możliwości chwalenia się przed znajomymi i rodziną. Dlatego też warto zadbać o orginalność i skorzystać z firmy wykonującej medale sportowe na zamówienie, co zapewnie niesztampowy wygląd nagrody. Przykłądem firm produkującej medale na zamówienie jest ARTsKAM, która ma bogaate doświadczenie nie tlyko w wykonywaniu statuetek, ale również w ich projketowaniu. Nie ma co ukrywać tego, że takie pamiątkowe trofea sportowe, wykonane na indywidualne zamówienie, choć dla młodych ludzi nie mają wielkiej wartości finansowej, to przecież stanowią pamiątkę, której nie można spieniężyć.

Medale, statuetki i puchary

Nie muszą być one więc wykonane z jakiegoś wartościowego kruszcu, a często takie nagrody w konkursach sportowych mają właśnie wymiar bardziej symboliczny i wykonane są albo z barwionego metalu, albo i nawet plastiku. Najbardziej rozpowszechnione są chyba puchary, przy czym można je kupić nie tylko w różnych rozmiarach, ale i w różnych kolorach. Świetną opcją jest na przykład puchar złoty dla zwycięzcy, puchar srebrny dla osoby, która zajęła drugie miejsce oraz puchar brązowy dla zawodnika, który uzupełnił skład podium. Jeżeli mamy do czynienia z jakimś konkursem, w którym z jakiegoś powodu nie honoruje się całego podium, ale jedynie głównego laureata, to lepiej sprawdzą się chyba statuetki. Tego typu statuetki sprawdzą się nie tylko w zawodach sportowych, ale i konkursach różnego typu, na przykład w konkursach z różnych dziedzin sztuki. Taka statuetka może mieć rozmaity kształt, ale zazwyczaj wygląda ona jak postać ludzka podejmująca się jakieś aktywności, na przykład statuetka piłkarza. Nie jest to oczywiście reguła.

ARTsKAM - puchar na zamówienie

Nagroda dla zespołu

Może być też tak, że jako organizator chcemy uhonorować całą drużynę. Wiadomo bowiem, że puchar za zwycięstwo jest jeden, który zapewne stanie w gablocie siedziby klubu, ale już na przykład medal dla zawodnika jest takim trofeum, które mogą sobie oni zabrać do domu. Dlatego dobrze jest też wręczyć właśnie medale pamiątkowe całej drużynie, wszystkim zawodnikom i medale takie występują również, podobnie jak puchary, w różnych kolorach, a nawet z nadrukowanym numerem zajętego miejsca. Jeżeli ktoś natomiast zastanawia się nad tym, gdzie kupić medale dla laureatów konkursu, to nie ma z tym raczej większego problemu, bo można to na przykład zrobić za pośrednictwem internetu.
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.