Skip to main content

Wybieramy prywatny dom opieki w pobliżu Krakowa

Dodaj komentarz

Całodobowa opieka nad osobą starszą i schorowaną to ogromne wyzwanie, które wymaga pełnego zaangażowania i dostępności o każdej porze dnia i nocy. Niestety w niektórych przypadkach jest to po prostu niemożliwe, a skorzystanie z usług profesjonalnego domu opieki to najlepsze, co możemy zaoferować seniorowi. Stojąc przed wyborem konkretnej placówki, warto wziąć pod uwagę jedynie najczęściej polecane i najbardziej nowoczesne domy opieki, które będą w stanie zapewnić bliskiej nam osobie pełną opiekę, troskę i wsparcie. Czy w pobliżu Krakowa znajdziemy takie miejsce? Odpowiadamy.

Czytaj więcej

Porady od jubilera — jak dbać o obrączki ślubne?

1 komentarz

Obrączki ślubne to pamiątka jednego z najważniejszych dni w życiu małżonków. Jako że symbolizują wielką miłość i mają wartość sentymentalną, rzadko kiedy bywają z palców ściągane. Noszenie tego rodzaju biżuterii na co dzień sprawia, że po pewnym czasie nie prezentuje się ona tak pięknie jak w dzień ślubu. Co zrobić, aby obrączki ślubne przetrwały w idealnym stanie wiele lat? Warto je regularnie czyścić. Przeczytaj, od czego zależy trwałość obrączek i jak o nie dbać.

Czytaj więcej

Dowiedz się, jak rozpoznać dobrą restaurację

Dodaj komentarz

Chętnie jadasz poza domem? Regularnie odwiedzasz nowe restauracje i próbujesz nieznanych dań? W Krakowie, tak jak i w innych miastach, działa wiele restauracji. Nie każda jednak serwuje świeże i smaczne dania, nie wszędzie trafisz na życzliwą obsługę. Jeśli oczekujesz, że w lokalu na mieście zjesz lepiej niż w domu, dowiedz się, jak stosunkowo szybko ocenić jego jakość. Na co zwrócić uwagę podczas pierwszej wizyty? Poznaj 5 wskazówek, które ułatwią Ci wybór dobrej restauracji.

Czytaj więcej